Ledenlogin

Tweede vragenlijst – Noordwestroute

De onlangs uitgeschreven enquête door gemeente Veere is door de inwoners van Aagtekerke het meest ingevuld (zie foto). Bedankt, want dit doet er toe! Er wordt rekening mee gehouden.

De komende maanden wordt er verder nagedacht over 4 verschillende voorstellen/pakketten die mede door de ingevulde enquêtes zijn uitgewerkt. Deze voorstellen kunnen uitgebreid bekeken worden op de site doemee.veere.nl. Opnieuw vraagt de gemeente Veere om een vragenlijst in te vullen n.a.v. deze 4 verschillende opties. Deze vragenlijst kan tot 11 juli (dus t/m donderdag a.s.!) ingevuld worden en vindt u op doemee.veere.nl. Belangrijk dat wij als leden en doopleden meedenken over de gewenste verkeersoplossing voor onze gemeente. Het invullen van deze vragenlijst duurt 6 a 8 minuten.

Vul via deze link de vragenlijst in.

Voor vragen hierover kunt u terecht bij de ouderlingen C. Joosse en J. Maljaars

Terug naar overzicht